Par mums

SIA "LexAtomic" ir jauns Latvijas uzņēmums, kas kopš 2019. gada beigām tirgū piedāvā plašu sadzīves un būvķīmijas produktu klāstu. Uzņēmums vairumtirdzniecībā piedāvā visu, kas nepieciešams mūsdienu remontam: špakteli, akrila krāsas, mitrumizturīgas krāsas, dažāda veida gruntis, lakas, koksnes aizsardzības līdzekļus. Uzņēmuma sortimentā jūs varat atrast arī dažādus augu kopšanas līdzekļus, piemēram, vairāku paaudžu paaudzēs pārbaudīto un daudzpusīgi izmantojamo saimniecības līdzekli – zaļās ziepes, kas ļoti labi noder gan dārza lietām un augiem, gan arī koka, koka mēbeļu un lamināta tīrīšanai. Uzņēmuma SIA "LexAtomic" produktu klāstā atradīsiet pieprasītos dezinfekcijas līdzekļus, kanalizācijas cauruļu tīrīšanas līdzekļus, vējstikla mazgāšanas šķidrumus, dažāda veida līmes un citus produktus.

Prasības pēc sadzīves un būvķīmijas produktu kvalitātes, drošības un negatīvās ietekmes samazināšanu uz apkārtējo vidi aizvien pieaug, tāpēc uzņēmuma SIA "LexAtomic" misija ir būt augošam, uz klientu vērstam uzņēmumam, kas piedāvā plašu sadzīves un būvķīmijas produktu klāstu, pielietojot inovatīvas sastāvdaļas, kas nodrošina produktiem vairākas priekšrocības: paaugstināta ilgmūžība, izturība, noturība pret lieci, berzi un laika apstākļu negatīvo iedarbību. Uzņēmums ir atbildīgs par apkārtējo vidi, tāpēc produktus ražo apkārtējai videi draudzīgā veidā.

Uzņēmums savā darbībā balstās uz vērtībām, kas ir:

  • profesionalitāte,
  • zinātkāre,
  • sadarbība un atbildība,
  • individuāla pieeja katram klientam,
  • nepārtraukta un neatlaidīga pilnveide izvirzīto mērķu sasniegšanai,
  • produktu piedāvājuma paplašināšana.

Uzņēmums orientējas uz profesionālu klientu vajadzību apmierināšanu un apkalpošanu – kvalitatīvi un augstvērtīgi produkti, finansiāli izdevīga cena, ātra piegāde un labs serviss. SIA "LexAtomic" darbinieki ar prieku palīdzēs Jums izprast piedāvāto produktu klāstu.

SIA "LexAtomic" noslēgts līgums Nr.BIZIN-I-2019/678 ar LIAA par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projekta Nr. 3.1.1.6/16/I/001 “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros.

Magnetic Latvia | Nacionālais attīstības plāns 2020